Το σχολείο μας

Καλώς ήρθατε στην ιστοσελίδα του σχολείου μας.

Ο χώρος αυτός δημιουργήθηκε με τη φιλοδοξία να γίνει ένας τόπος συνάντησης εκπαιδευτικών, γονέων και μαθητών.

Είναι μια προσπάθεια για ένα σχολείο ανοικτό στην κοινωνία, όπου θα δημοσιεύονται εργασίες των μαθητών και εκδηλώσεις του σχολείου μας. Επίσης θα έχετε την δυνατότητα να ενημερωθείτε για όλα τα νέα που αφορούν την εκπαίδευση και το σχολείο μας, να παίξετε παιχνίδια, να περιηγηθείτε τρισδιάστατα σε μουσεία, αρχαιολογικούς χώρους και πόλεις, να διαβάσετε άρθρα και να μελετήσετε προτάσεις διδασκαλίας.

Πριν ξεκινήσετε την πλοήγηση, διαβάστε προσεκτικά τους όρους χρήσης της ιστοσελίδας μας.

Ευχαριστούμε που στηρίζετε την προσπάθειά μας.

Καιρός στο Βέλο Κορινθίας

You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

Βίντεο